Ogres Ceplis | Kontakti | Ogres Ceplis
Sazinaties ar SIA Ogres Ceplis par bruģakmens iegādi. Uzņēmums nodrošina piegādi ar izkraušanu visā Latvijā | Bruģakmens, ietvju apmales
15445
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15445,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Kontakti

Rakstiet mums

  SIA Ogres Ceplis ar šo apliecina, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat atsūtījis saistībā ar preču un/vai pakalpojumu piedāvājuma saņemšanu vai iegādi no SIA Ogres Ceplis tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību.

  Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti visu šeit norādīto datu apstrādes laiku, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams.

  Savāktie dati netiks nodoti trešajām personām, izņemot ja šādu pienākumu uzliek normatīvie akti.

  Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par Jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.

  SIA “Ogres Ceplis”

  Adrese: “Puķītes”, Lēdmane, LV-5011, Latvija

  Reģistrācijas nr.: 40003530336

   

  Tālrunis:

  (+371)29440252

   

  Epasts:

   

  Darba laiks: Pirmdiena – Piektdiena 8-12; 13-17